משקיעים בעצמנו

הכפר הגלובאלי מאפשר לך לבחור את ההשקעות שלך ולהנגיש השקעות שפעם נראו היו בלתי אפשריות, ההון שלך יחד עם ההון שלנו יעשה את ההבדל!

מי אנחנו

מטרת החברה

לפעול כחברה להשקעות נדל"ן משותפות בנכסים מניבים ואיכותיים בעיר ניו-יורק.

אופיר ואיתי הינם נדל"ניסטים אמריקאיים מקומים המכירים משנת 2006. במהלך השנים האחרונות שיתפו פעולה במספר מיזמים עסקיים עד שהחליטו להקים חברת השקעות משותפת נגישה, פתוחה ונוחה למשקיעים גם "מעבר לים". השניים מנהלים את צוות החברה המצומצם והאיכותי מהשטח ועד למשרד כך שבסיכומו של יום, הפרוייקט יוכתר כהצלחה פיננסית. בכל שנה בוחרת החברה להתמקד במגוון מעניין ומיוחד של פרוייקטים (טווחי ההשקעה נעים בין 3-10 מיליון דולר) בעלי גווני השבחה שונים שמביאים לידי ביטוי את היכולות המקצועיות של צוות החברה המייצר את ה-הבדל!

למה EGC?

העבודה איתנו מבטיחה לך עבודה מקצועית עם מומחי נדל"ן בעל ניסיון מצטבר של 20 שנה לצד יושרה ושקיפות מלאה בכל אחד משלבי העסקה. EGC משתמשת בכל הניסיון המגוון של צוות החברה כדי ליצור תהליך רכישה מסודר ודידקטי כדי לבחור את הפרוייקט הנכון להשקעה. תהליך בחינת הנכסים בנוי לצד מערכת איזונים ובקרה. העסקה הינה משותפת כך שהנכסים נרכשים עם הון עצמי מצד כל המשקיעים לרבות EGC. הצלחת הפרוייקט תייצר לכל הצדדים רווחיות הונית תוך זהות אינטרסים מלאה.

ההחלטה לביצוע עסקה מגיעה רק לאחר שהחברה מאתרת את הנכסים וצוות המומחים מנתח את העסקה ברמה הפיננסית, ובצירוף חוות דעת של הברוקר המלווה וממנו  לאישור מנהלי החברה. לכל עסקה יש עו"ד מלווה עד לשלב החתימה. ב"יום שאחרי" רואי החשבון של החברה מנהלים את הדוחו"ת ואלה נגישים למשקיעים בכל רגע נתון. 

הכסף שלך בידיים טובות

רף הכניסה לכל משקיע עומד על 75,000 דולר

המשקיעים יכולים לבחור להשקיע הון רב יותר בכל פרוייקט ובכך להגדיל את האחזקות שלהם בנכס הנרכש או בנכסים בכלל.

הצוות של החברה ומנהליה בוחן כל השקעה באופן זהיר ומדוד תוך הסתייעות גם ביועצים חיצונים כדי להביא להפחתת מרכיבי הסיכון באופן משמעותי ובניית סיכויי ההצלחה באופן מיטבי הן ברמה המסחרית והן ברמה המשפטית. למנהלי החברה יש רשיונות נדרשים וכל פרוייקט מבוטח.

אז איך נשקיע יחד? הנה כמה יתרונות

איתור נכסים

החברה מאתרת נכסים איכותיים בעלי פוטנציאל השבחה גבוה בתוך זמן קצר. החברה משגרת לציבור משקיעיה SETUP קצר בן 3 עמודים המגדיר את מהלך ההשקעה.

ניתוח ההשקעה

צוות החברה מנתח את ההשקעה בשטח ובמשרד תוך שימוש גם ביועצים ובעלי מקצוע חיצונים (קבלנים, ארכיטקטים, מהנדסים). מטרת ההשקעה אינה הכנסה פאסיבית כי אם מכירה ברווח הוני.

בדיקת נאותות

צוות החברה בוחן כל נכס החל מהרמה המסחרית, משפטית וכן בהיבטי הניהול השוטף עד למיקסום ערך הנכס בקבוע זמן מסוים לאותו הנכס.

חתימה על הסכם הרכישה

כל משקיע מקבל את התוכנית העסקית והתחזית המעודכנת של הפרוייקט עד ליום המימוש טרם יציאת הפרוייקט לדרך.

הון עצמי במודל 95/5

EGC מביאה לכל הפחות הון עצמי של 5% לכל עסקה ומנהלי החברה חותמים על ערבות אישית לטובת לקיחת המשכנתא העסקית מול הבנקים.

רו"ח חיצוניים מלווים את העסקה

רו"ח מכינים את דוחו"ת החברה ברמה הרבעונית והם נגישים לכל משקיע כאשר בסוף שנת מס, רו"ח מגישים את דו"ח החברה לרשויות המס וכן לכל משקיע.

עו"ד חיצוניים מלווים את העסקה

טרם ובמהלך העסקה עוה"ד בהתאם לתחומי הנדל"ן השונים מלווים את ההשקעה ומנתחים את המצב והסיכון המשפטי.

סגירת עסקה

מיד עם מימוש העסקה כלומר מכירת הנכס, מוחזרת ההלוואה לבנק המלווה וכן מוחזר ההון המושקע למשקיעים ורק לאחר מכן נעשית חלוקת הרווחים (עשויה לכלול רווחים שוטפים שלא חולקו). העסקה מדווחת ע"י רו"ח לרשויות המתאימות.

כשאתה מוקף באנשים מיומנים, אין סיבה שלא תצליח

צוות החברה הינו מצומצם ואיכותי כאשר כל אחד מביא עימו ידע וניסיון רב לכל עסקת רכישה. 

מנהטן

רובע מנהטן הינו אחד מחמשת הרובעים של העיר ניו יורק. למעשה זהו אי הגובל בשלושה נהרות: נהר איסט, נהר ההדסון ונהר הארלם. מנהטן הפך לשמה השני של העיר ניו יורק וזהו רובע שידוע כאחד ממרכזי העסקים, התרבות והבידור הגדולים בעולם. ברובע זה נמצאת הבורסה לניירות ערך של ניו יורק, שהיא הגדולה בעולם! הנדל"ן במנהטן הינו חם, מבוקש ויקר. במנהטן נמצאים מוסדות תרבות מרכזיים, מוזיאונים, השדרה החמישית ולא מעט אטרקציות תיירותיות מלהיבות. רובע מנהטן נחשב לאחד היקרים והמבוקשים בעולם הנדל"ן! 

ברוקלין

רובע ברוקלין הוא האנדרדוג המסורתי של הסיפור הניו יורקי. הרובע הזה אדיר בממדיו, ססגוני ורב תרבותי, עשיר בפלאי אדריכלות וטבע, בהיסטוריה, בטעמים ובריחות – אטרקציה תיירותית מרכזית. ברוקלין שומרת על צביון ייחודי שונה מאוד מזה של מנהטן. בברוקלין גרים יותר משני מיליון וחצי תושבים, והם מתגאים שאם היה הרובע נפרד מניו יורק, הוא היה העיר השלישית בצפיפותה בארצות הברית. אחד המאפיינים המובהקים של הרובע הענקי הזה הוא ריבוי הקהילות שחיות בו: 

שכונת וויליאמסברג, התעצבה אט אט כאפשרות מועדפת, בעיקר בגלל קו L של הרכבת התחתית שמחבר בין רחוב בדפורד לתחנת Union Square המרכזית שבמנהטן בשלוש תחנות בלבד. היום השכונה היא פנינת נדל”ן גדושה במסעדות, בגלריות ובחיי לילה סוערים, וקשה מאוד למצוא בה דיור בשכר נמוך. 

שכונת DUMBO, כמו וויליאמסברג, היתה פעם שכונת עוני, אבל עם עליית מחירי הדירות במנהטן, עברו לכאן אמנים רבים שיכלו למצוא חללים גדולים מספיק במחירים סבירים. כיום, למרות המראה האורבני והלא מטופח, מדובר בשכונת פאר של לופטים ענקיים, גלריות והמון התרחשות ניו יורקית. האמנים המקומיים היחידים שעדיין חיים כאן מבוססים מאוד ומתגוררים בדירות עצומות שכבר עולות הרבה מאוד כסף.

השכונות: Boerum hillCobble hillPark SlopeCarrol gardens הינן יוקרתיות ואטרקטיביות נדל"נית.